Üst Manşet Geri Üst Manşet İleri
    Bruno için yeni talip
    Eskişehirspor'a büyük sürpriz
    Es Es'ten sonra kulübeye çakıldı
    O isimler takımda kalacak

Buradasın: SPOR26.com » Eskişehirspor Haberleri » ÜNİESES'ten de açıklama geldi
 
ÜNİESES'ten de açıklama geldi
Yönetimin olağanüstü genel kurul bahanesine, bir tepki de ÜniESES’den geldi.
 
 Bu haberi paylaş

 Tarih 12.5.2018 - 10:31:15

Haber kaynağı: İstikbal


ÜNİESES'ten de açıklama geldi

Haber etiketleri: 

Eskişehirspor | ÜNİESES'ten de açıklama geldi


Kongre kararıyla ilgili açıklama yapan ÜniESES “Başkanımız belli ki son günlerde yanlış yönlendiriliyor veya sağlıklı kararlar alamıyor. Ya da aklında olan bir plan var bunu açıklamıyor. Aralık ayında üç yıl süre ile göreve gelen bir başkan, ortada hiçbir şey yok iken böyle bir karar almasının mantıklı bir açıklamasını bekliyoruz” dedi.


Es-Es’de Başkan Halil Ünal’ın, bazı taraftar gruplarının ve şahısların kendilerine hakaret ederek iftiralarda bulunduğunu, istenmedikleri yerde durmayacaklarını belirterek genel kurul kararı almasının ardından, taraftar grupları, temsilcileri ve tribün liderlerinden tepkiler gelmeye devam ediyor.


ÜNİESES AÇIKLAMA YAPTI
Dün açıklama yapan ÜniESES, “Geçtiğimiz günlerde yapılan taraftar toplantısına bütün oluşumlar gibi ÜniESES olarak biz de katıldık. Alınan kararlar ve yapılan açıklamalar sonrası geçtiğimiz senelerde yaşanan sıkıntıların tekrardan yaşanmaması için, alınan önlemler ve camiamızın merak ettiği birkaç soru yönelttik. Fakat bu sorular karşısında sayın başkan ve yönetim kurulunun gösterdikleri tepki, endişelerimizde ne kadar haklı olduğumuzu gösterdi.

Başkan ve yönetim kuruluna karşı tek bir söz söylenmemiş ve yönetim kurulu ile ilgili herhangi bir olumsuz söylem olmamıştır”


KAOS ORTAMI İSTEMEDİK
“Başkan ve yönetim kurulunun camiada oluşturmaya çalıştıkları algı, yaptıkları açıklamada ortaya çıkmıştır. Taraftar toplantısında alınan kararlar çarpıtılarak kaos ortamı hazırlanmıştır. Halbuki bizler açıklamamızda bu sezona kaos ortamında girmek istemediğinizi belirtmiştik. Gelinen noktada başkanın yaptığı açıklamada ve sonrasında almış olduğu kongre tarihi Eskişehirspor’umuzun birlik ve beraberliğine zarar verir ve Eskişehirspor’umuzun menfaatleri doğrultusunda bir hareket değildir.Taraftarın üç senedir vermiş olduğu mücadele okullara ders belgesellere konu olmuştur. Taraftar gelinen noktada en son suçlanacak adrestir.


Ortada hiçbir şey yok iken, böyle bir karar almasının ve gösterilen mazeretin, mantıklı bir açıklamasını bekliyoruz


SAĞLIKLI KARAR ALAMIYOR
“Sayın başkanımız açıklamasında Haziran'da ki belli ödemelerden bahsetmiş ve kongre tarihimizin 7 Haziran olarak belirtmiştir. Tüm bunlar kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda mıdır? Zira ilk oturumda çoğunluk sağlanamadığı takdirde (bu zamana kadar hiç çoğunluk sağlanamadı) ikinci oturum 14 Haziran olacaktır. Belki ikinci oturumda bile çoğunluk sağlanmayabilir. Doğal olarak başkanın açıklamasıyla alınan tarih çelişmektedir.


Sayın başkanımız belli ki son günlerde yanlış yönlendiriliyor veya sağlıklı kararlar alamıyor, ya da aklında olan bir plan var bunu açıklamıyor. Aralık ayında üç yıl süre ile göreve gelen bir başkan, ortada hiçbir şey yok iken böyle bir karar almasının mantıklı bir açıklamasını bekliyoruz.  Bizler her zaman Eskişehirspor’umuzun menfaatleri doğrultusunda hareket ettik ve doğru bildiklerimizi dile getirmekten vazgeçmeyeceğiz. KAMPÜSTEN GELEN SES…” dedi.

   

Bu haber 1065kez okundu.
0 kişi sitede,  kişi de Facebook'ta yorumladı

  Yorumunuzu eklemek için tıklayınız 

  FACEBOOK YORUMLARI

  SİTE YORUMLARI

Henüz hiçbir yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

 Yorum ekle 

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
reklam
 

 DİĞER HABERLER

Bruno için yeni talip

 

Bruno için yeni talip

 

''Yırtılacaksa yırtılsın''

 

''Yırtılacaksa yırtılsın''

 

Ve korkulan oldu!

 

Ve korkulan oldu!

 

Eskişehirspor'a büyük sürpriz

 

Eskişehirspor'a büyük sürpriz

 

Kulüp personeli maaşa hasret

 

Kulüp personeli maaşa hasret

 
 
 
 

 


İletişim

Künye
Reklam

Eskişehirspor   |    Amatör Spor   |   Diğer Sporlar   |   Fikstür&Puandurumu

 

Copyright © 2012-17 Spor26.com

Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan haberler izinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. Spor26.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Spor26.com'da yer alan haberler ve maç tahminleri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haber ve tahminlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.