Üst Manşet Geri Üst Manşet İleri
    Eses’te umutlu bekleyiş
    Eskişehirspor’da üyelik bedeli düşürüldü
    O isimler Eses’i unutamıyor
    Ünal açıkladı! 4 oyuncu ile el sıkışıldı

Buradasın: SPOR26.com » Eskişehirspor Haberleri » Hayali sözleşme mi imzalandı?
 
Hayali sözleşme mi imzalandı?
Eskişehirspor kulübüne alacakları ödenmediği gerekçesi ile ihtar çeken Kaan Kanak, Hasan Hüseyin Acar ve Hasar Ayaroğlu, alacakları ödenmediği için kulübe fesihname çekerek serbest kalmıştı. Şimdi ise iç transferde atılan 4 imzanın resmi olup olmadığı tartışılıyor.
 

 Tarih 11.6.2018 - 14:08:16

Haber kaynağı: Eskişehir Yenigün


Hayali sözleşme mi imzalandı?

Haber etiketleri: 

Eskişehirspor | Hayali sözleşme mi imzalandı?


Genel kurul öncesi başkan adaylığı için adı geçen Erdal Şahbaz ve İsmail Ilgaz’ın, 3 yıl sözleşme uzattık dediği Ayaroğlu ile yaptıkları sözleşmenin, henüz resmiyet kazanmadığı, Hürriyet, Gökhan Siverek ve Semih Güler ile yapılan sözleşmelerin geçerli olup olmadığı ise bilinmiyor.
 
İMZA BİLMECESİ
Eskişehirspor Kulübünün 6 Haziran da yapılması gereken Olağanüstü Genel Kurulu öncesi, başkanlık için adı geçen Başkan yardımcıları Erdal Şahbaz ve İsmail Ilgaz’ın, iç transferde attırdığı imzaların geçerli olmadığı iddia ediliyor.

SERBEST KALDILAR
Alacakları ödenmediği gerekçesi ile kulübe ihtar çeken Kaan Kanak, Hasan Ayaroğlu ve Hasan Hüseyin Acar, 30 gün sonunda alacakları ödenmediği için, kulübe fesihname çekerek serbest kalmıştı.

GÖRÜŞME YAPMIŞLARDI
Eskişehirspor kulübü ile bir bağı kalmadığı için Kayserispor ile görüşen ve 3 yıllık anlaşma imzalayan Hasan Hüseyin Acar ve bazı kulüplerin transfer listesinde yer alan Kaan Kanak ve Hasan Ayaroğlu gibi oyuncular ile, ön görüşme yapan başkan yardımcıları Erdal Şahbaz ve İsmail Ilgaz, Hasan Ayaroğlu ile 3 yıllık sözleşme uzattığı bilgisini, resmi siteden duyurmuştu.

HENÜZ GEÇERLİ DEĞİL
Alınan bilgilere göre Ayaroğlu ile yapılan sözleşmenin henüz geçerli olmadığı, gerekli ödemeler yapılmadığı için oyuncunun noterden imza sirküsü vermediği için yapılan bu sözleşmenin geçersiz olduğu öğrenildi.

ÜÇ İMZA DAHA VAR
Diğer taraftan Şahbaz ve Ilgaz tarafından 6 Haziran da yapılacak genel kurul öncesi Hürriyet Güçer, Semih Güler ve Gökhan Siverek gibi oyuncular ile yaptığı sözleşmelerin de geçerli olup olmadığı henüz bilinmiyor.

DORUKHAN OLAYI
Eskişehirspor’da bu tür sözleşme krizi sezon başında Dorukhan Toköz ile yaşanmıştı. Oyuncuyla 5 yıl sözleşme uzatan ve anlaşan dönemin yönetimi, futbolcunun babası tarafından istenen ekstra para yüzünden zor durumda kalmış ve Dorukhan Toköz, noterde imza sirküsü vermediği için, sözleşme geçersiz olduğundan sezon sonunda serbest kalmıştı.

   

Bu haber 1312kez okundu.
0 kişi sitede,  kişi de Facebook'ta yorumladı

  Yorumunuzu eklemek için tıklayınız 

  FACEBOOK YORUMLARI

  SİTE YORUMLARI

Henüz hiçbir yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

 Yorum ekle 

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
reklam
 

 DİĞER HABERLER

Eses’te umutlu bekleyiş

 

Eses’te umutlu bekleyiş

 

“Karar kendisine ait!”

 

“Karar kendisine ait!”

 

Eses’te Fatih Aksoy sesleri

 

Eses’te Fatih Aksoy sesleri

 

Eskişehirspor’da üyelik bedeli düşürüldü

 

Eskişehirspor’da üyelik bedeli düşürüldü

 

Fuat Çapa'nın doğum günü kutlandı

 

Fuat Çapa'nın doğum günü kutlandı

 
 
 
 

 


İletişim

Künye
Reklam

Eskişehirspor   |    Amatör Spor   |   Diğer Sporlar   |   Fikstür&Puandurumu

 

Copyright © 2012-17 Spor26.com

Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan haberler izinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. Spor26.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Spor26.com'da yer alan haberler ve maç tahminleri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haber ve tahminlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.