Üst Manşet Geri Üst Manşet İleri
    Dorukhan'a İngilizler kanca attı
    Haydi Adalar'da buluşalım!
    Eskişehirspor'da çifte imza
    Amacımız kulübü kurtarmak

Buradasın: SPOR26.com » Eskişehirspor Haberleri » Altyapıda neler oluyor?
 
Altyapıda neler oluyor?
Eskişehirspor’da altyapının hali içler acısı.
 

 Tarih 5.10.2018 - 08:18:15

Haber kaynağı: İstikbal


Altyapıda neler oluyor?

Haber etiketleri: 

Eskişehirspor | Altyapıda neler oluyor?


A takım da yaşanan sıkıntılardan dolayı fazla ilgi gösterilemeyen alt yapıda kazan kaynıyor. Yönetici Mustafa Polat’ın sıkıntıları çözmek konusunda tek başına belli bir noktaya kadar yetebildiği alt yapının A takıma en çok oyuncu verdiği bu süreçte ki hali içler acısı…

Velilerin yaşanan sıkıntılar ve ilgisizlikten ötürü çocuklarını başka kulüplere götürme çabasında olduğu ve hatta bazı profesyonel yapılan oyuncular nedeniyle sıkıntıların daha da derinleştiği gelen haberler arasında… Esas ilginç olan ise profesyonel yapılan oyuncunun, yapılmayan oyuncunun velisi mutsuz…

İLGİSİZLİK HAT SAFHADA
Eskişehirspor alt yapısında sıkıntılar bir türlü bitmiyor. Ekipler sahada mücadelelerini vermeye devam ederken, özellikle deplasmanlar kabus gibi geçiyor. Öyle ki imkansızlıklar nedeniyle sıkıntıların boyutları her geçen gün büyüyor. A takımda birçok alt yapı oyuncusunun forma giydiği bu dönemde anlatılanlar ve yaşanan sıkıntılar insanın içini acıtıyor.

İlgisizlik nedeniyle ailelerin bir çoğu rahatsız… Deplasmana giden bazı ekiplerin giyecek tişörtü dahi yok. U14 takımı oyuncularının kendi sivil kıyafetleri ile deplasmana gittiği ortaya çıktı. Velilerin yaşanan durumlardan dolayı çocuklarını başka kulüplere götürmek istediği ve bu nedenle antrenörlerle sık sık karşı karşıya geldiği de haberler arasında. Yaşanan süreçte en büyük sıkıntıyı yine antrenörler çekiyor. Çünkü onlarda aylardır maaş alamamaktan şikayetçi… Ve bazı takımlarda belli oyuncuların profesyonel olmasının ardından profesyonel imza atmayan oyuncuların performans olarak düştüğü tespitini yapıldı.  

HERKES MUTSUZ…
Böylesine bir ortamda bir de oğlu profesyonel yapılan velinin de, yapılmayan velinin de veryansın etmesi dikkat çekici.

Öyle ki; bazı babalar evlatlarını başka kulübe götürmeye hazırlanırken, profesyonel yapılmasından rahatsızlık duyacak duruma gelmiş. Bazıları ise son dönemde profesyonel yapılan oyuncuların hangi kritere göre imza attığını sorguluyor. İki arada bir derede kalan antrenörler ise böylesine sıkıntılarla uğraşmanın yanı sıra ekiplerine deplasmanlarda malzemecilik dahi yapıyor. Deplasmanlarda yaşanan bu ve buna benzer hadiseler karşısında bazı veliler duruma isyan ederek ipleri kopartma noktasına getirdiği de biliniyor.

Yönetici Mustafa Polat’ın da tek başına bir yere kadar yetebildiği alt yapıda bundan sonra nelerin yaşanacağı merakla beklenirken, Başkan Halil Ünal’ın duruma el atarak sıkıntıyı en kısa sürede çözmesi bekleniyor.

   

Bu haber 1473kez okundu.
0 kişi sitede,  kişi de Facebook'ta yorumladı

  Yorumunuzu eklemek için tıklayınız 

  FACEBOOK YORUMLARI

  SİTE YORUMLARI

Henüz hiçbir yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

 Yorum ekle 

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu

 ÖDÜLLÜ BİLGİ YARIŞMASI

  1-  Zafer_Eses26  10360
  2-  Bluesky  7636
  3-  EsTanerkale  4070
 
Sende yarışmaya katıl!  
reklam
 

 DİĞER HABERLER

Ödemeler Cuma günü mü?

 

Ödemeler Cuma günü mü?

 

Dorukhan'a İngilizler kanca attı

 

Dorukhan'a İngilizler kanca attı

 

Haydi Adalar'da buluşalım!

 

Haydi Adalar'da buluşalım!

 

Eskişehirspor'da çifte imza

 

Eskişehirspor'da çifte imza

 

İşte yönetimin öncelik konusu

 

İşte yönetimin öncelik konusu

 
 
 
 

 


İletişim

Künye
Reklam

Eskişehirspor   |    Amatör Spor   |   Diğer Sporlar   |   Fikstür&Puandurumu

 

Copyright © 2012-19 Spor26.com

Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan haberler izinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. Spor26.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Spor26.com'da yer alan haberler ve maç tahminleri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haber ve tahminlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.