Üst Manşet Geri Üst Manşet İleri
    Sissoko ülkesine döndü
    Adanaspor maçı Ceylan'ın
    İşte kritik maçların tarihleri
    Ünlü'nün kongre talebi oldu mu?

Buradasın: SPOR26.com » Eskişehirspor Haberleri » ''Kulübe operasyon yapılıyor!''
 
''Kulübe operasyon yapılıyor!''
Eskişehirspor Taraftarlar Birliği (ETB) Başkanı Murat Diri 3-0’lık Hatayspor yenilgisinin ardından sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Diri, Eskişehirspor’umuz operasyona maruz kalıyor. Eskişehirspor’u kapatıp ‘Yeni’ Eskişehirspor kurma planları işliyor” dedi.
 

 Tarih 7.10.2018 - 17:50:15

Haber kaynağı: Anadolu Gazetesi


''Kulübe operasyon yapılıyor!''

Haber etiketleri: 

Eskişehirspor | ''Kulübe operasyon yapılıyor!''


Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri, 3-0’lık Hatayspor mağlubiyeti sonrası dikkat çekici açıklamalarda bulundu. ETB Başkanı Murat Diri, Eskişehirspor’un operasyona maruz kaldığının altını çizdi. Diri, Eskişehirspor’un kapanması için uğraşan bir kesim olduğunu ve bazı kesimlerin Eskişehirspor’u kapatıp ‘Yeni’ Eskişehirspor kurma planları olduğuna değindi. Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri’nin sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde; 

“Yaşananları bizzat gördüm”

“Bu sezon başından beri kulübe çok sık gidip geldim yaşananları bizzat gördüm. Klavyeyi elimize alıp yazması çok kolaymış gerçekten. Ama iş başka. Eskişehirspor’umuz göz göre göre bir operasyona maruz kalıyor. -3 puan almamız için o kadar çok uğraşıldı ki anlatsak senaryo derler. Sezon başı lisans olayı ile başlayan Es-Es’i bitirme operasyonu hakem kararları ile devam etti. Es Es kapansın diye uğraşan bir kesim net var. Bunca yaşananlar içinde bu günlere gelmek bile mucize Eskişehir bir şekilde cezalandırılmak isteniyor” 

“Ne kadar zalim bir düzen”

“Eskişehir’de oynanması kararlaştırılan milli maç Konya’ya alındı sessiz sedasız, tepeden emir gelip Konya’ya verildi. Her şeye rağmen mücadele ediyoruz.  Seçilmişlerimizden zaten tek bir hamle yok. Hepsi üst üste geliyor. Ay sonunu zor getiren binlerce insan bir araya gelip zar zor deplasman yapıyoruz. Armamızı desteklemek için tribünlere koşuyoruz hatta bizleri küme düşürmelerine rağmen milyonlarca alacakları olanların parasını ödemeye çalışıyoruz. Ne kadar zalim bir düzen” 

“Karalamaya çalışan çapsızlar”

“Eskişehirspor’u kapatıp ‘Yeni Eskişehirspor’ kurma planları işliyor ama işte vazgeçmeyen mücadele eden bizler işlerini zorlaştırıyoruz. Eğer taraftar olarak bu kadar mücadele etmeseydik zaten çoktan bunu gerçekleştireceklerdi ve gerçekleştirmek üzereler. Çünkü kendi içimizdekiler bile bu durumu bilmelerine rağmen camiada sürekli başka bir hava estirmeye konuyu başka yerlere götürmeye çalışıyor. Bugün bile tribünlerde bu tür amipler yuvalanmıştı. Onca yaptığımız mücadeleye rağmen bizleri bile karalamaya çalışan çapsızlar”

“Son nefese kadar Es Es”

“Her kötü galibiyeti tribünlere bağlayanlar türedi, karşılıklı “Es Es Es-Ki Ki Ki” diye şimdi mi bağırılmışmış. Yüreğinizde zaten biraz bu armaya olan sevgi olsa böyle müptezelliğe düşmezsiniz. Ama çapınız bu. Biz son nefese kadar Es Es deriz siz başka hesaplar yaparsınız. Sonuç olarak Eskişehirspor’umuz yok edilmek isteniyor. Bizler de buna karşı mücadele ediyoruz. Nebi Başkan, Sinan Başkan, Halil Başkan hepsi bu camiada bir şeyler için mücadele etti. Ama artık birlik vakti çünkü mevzu artık  Eskişehirspor’u yok etme mevzusu”

   

Bu haber 3340kez okundu.
2 kişi sitede,  kişi de Facebook'ta yorumladı

  Yorumunuzu eklemek için tıklayınız 

  FACEBOOK YORUMLARI

  SİTE YORUMLARI

 Ahmet KAHRAMAN diyor ki;

8.10.2018 15:35:18 

      Sevgili M. Diri, Operasyon yapıldığını hepimiz biliyoruz da kimler yaptığını yada bu işin içinde kimlerin eli olduğunu da bir açıklarsan seviniriz. Mesela mevcut başkan da işin içinde mi, değil mi?

Cevapla

 Ahmet KAHRAMAN diyor ki;

8.10.2018 12:01:34 

      Sevgili M. Diri, Operasyon yapıldığını hepimiz biliyoruz da kimler yaptığını yada bu işin içinde kimlerin eli olduğunu da bir açıklarsan seviniriz.

Cevapla

Sayfa  

 Yorum ekle 

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu

 ÖDÜLLÜ BİLGİ YARIŞMASI

  1-  Bluesky  7636
  2-  EsTanerkale  4070
  3-  Es Es Kayra 26  3083
 
Sende yarışmaya katıl!  
reklam
 

 DİĞER HABERLER

Adana'da çirkin hareketler

 

Adana'da çirkin hareketler

 

Adanaspor 2-0 Eskişehirspor

 

Adanaspor 2-0 Eskişehirspor

 

Oynayamayanlar ayrılıyor

 

Oynayamayanlar ayrılıyor

 

Es Es'te Hatipoğlu sesleri

 

Es Es'te Hatipoğlu sesleri

 

Sissoko ülkesine döndü

 

Sissoko ülkesine döndü

 
 
 
 

 


İletişim

Künye
Reklam

Eskişehirspor   |    Amatör Spor   |   Diğer Sporlar   |   Fikstür&Puandurumu

 

Copyright © 2012-19 Spor26.com

Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan haberler izinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. Spor26.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Spor26.com'da yer alan haberler ve maç tahminleri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haber ve tahminlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.