Üst Manşet Geri Üst Manşet İleri
    Sissoko ülkesine döndü
    Adanaspor maçı Ceylan'ın
    İşte kritik maçların tarihleri
    Ünlü'nün kongre talebi oldu mu?

Buradasın: SPOR26.com » Eskişehirspor Haberleri » Başkan Ünal'dan müjde mi var?
 
Başkan Ünal'dan müjde mi var?
Eskişehirspor İcra Kurulu Başkanı Harun Adıgüzel, kaynak bulmak için çıktıkları yolda yurt içi ve yurt dışından destek gördüklerini belirtti.
 

 Tarih 30.11.2018 - 18:46:28

Haber kaynağı: İstikbal


Başkan Ünal'dan müjde mi var?

Haber etiketleri: 

Eskişehirspor | Başkan Ünal'dan müjde mi var?


Dün teknik direktör Fuat Çapa, Mehmet Şimşek ve Erkan Koca ile birlikte basın toplantısı yapan Adıgüzel, " Gerçekten Eskişehirspor’un bu şehrin takımı olduğunu bir daha anladık. Bu bizi mutlu etti. Bu süreç içerisinde amacımız Eskişehirspor’un ilk devrenin sonuna kadar ihtiyacı olan kaynağı ve takımın yürümesini sağlamaktı. Sağ olsunlar herkes duyarlılık gösterdi. Bildiğimiz bilmediğimiz, şehir içinden ve dışından, başka ülkelerden bile insanlar yardım etmeye başladılar. 24 Ekim’de kasamızda Eskişehirspor olarak 2 bin 64 lira para vardı. Bugün itibariyle 973 bin 244 lira 43 kuruş kaynak sağlandı. Bunun 968 bin 607 lira 40 kuruşu harcandı. Kasamızda 4 bin 637 lira 1 kuruş kaldı. Bunların büyük çoğunluğu Esstore’ı satarak elde ettik. Yıllık kazancı peşin aldık. Onun dışında dışarıdan ve yönetimden bağışlar var. Maç paraları var, 600’e yakın forma sattık. SMS programına da bin 164 kişi 13 bin 485 liraydı aylık gelir, bu sabah itibariyle de bin 303 kişi oldu 15 bin 95 liraya yükseldi. Her dakika bu kampanyaya katkı sağlanmaya devam ediliyor. 2018 yılında, yılbaşından bugüne kadar 112 yeni üyemiz oldu. Bunların 27 tanesi İcra Kurulu tarafından yeni yapıldı. 2019 aidatını 82 kişi ödedi. Yeni bir aksiyon da yapmak istiyoruz. 19 Aralık’ta bir gece düzenlemeyi düşünüyoruz. Arkadaşlar hazırlıkları yapıyor yaklaşık bin kişilik bir organizasyon. Kaynak oluşturma çabaları içerisindeyiz. 1 kuruş, 1 lira kim nereye veriyorsa, harcıyorsa bunu açıklayacağız” dedi.


“BAŞKAN % 80’İNİ ÇÖZDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ”
Adıgüzel ayrıca transfer tahtası ile ilgili soruya da “ Kulüp Başkanı Halil Ünal bildiğimiz kadarıyla transfer tahtasının açılması için  çalışmalarını devam ettiriyorlar. O konu ile bizim kurulumuz pek alakası yok. Başkanımız bana dosyaların yüzde 80'i ile anlaşma sağlamış ancak yüzde 20 konusunda görüşmelerin devam ettiğini belirtti. Gerekirse biz de kurul olarak imza vermeyen isimler ile görüşme yaparız” dedi Adıgüzel “Altay maçında Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde bulunan öğrencileri 1 lira bilet fiyatı ile bu maça getireceğiz. O genç çocukların Eskişehirspor sevdası ile tanıştırmaktan başka bir amacımız yok. İnşallah a maçta stadı doldurup, rekor kıracağız” dedi.

   

Bu haber 3793kez okundu.
0 kişi sitede,  kişi de Facebook'ta yorumladı

  Yorumunuzu eklemek için tıklayınız 

  FACEBOOK YORUMLARI

  SİTE YORUMLARI

Henüz hiçbir yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

 Yorum ekle 

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu

 ÖDÜLLÜ BİLGİ YARIŞMASI

  1-  Bluesky  7636
  2-  EsTanerkale  4070
  3-  Es Es Kayra 26  3083
 
Sende yarışmaya katıl!  
reklam
 

 DİĞER HABERLER

Adana'da çirkin hareketler

 

Adana'da çirkin hareketler

 

Adanaspor 2-0 Eskişehirspor

 

Adanaspor 2-0 Eskişehirspor

 

Oynayamayanlar ayrılıyor

 

Oynayamayanlar ayrılıyor

 

Es Es'te Hatipoğlu sesleri

 

Es Es'te Hatipoğlu sesleri

 

Sissoko ülkesine döndü

 

Sissoko ülkesine döndü

 
 
 
 

 


İletişim

Künye
Reklam

Eskişehirspor   |    Amatör Spor   |   Diğer Sporlar   |   Fikstür&Puandurumu

 

Copyright © 2012-19 Spor26.com

Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan haberler izinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. Spor26.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Spor26.com'da yer alan haberler ve maç tahminleri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haber ve tahminlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.