Üst Manşet Geri Üst Manşet İleri
    Dorukhan'a İngilizler kanca attı
    Haydi Adalar'da buluşalım!
    Eskişehirspor'da çifte imza
    Amacımız kulübü kurtarmak

Buradasın: SPOR26.com » Eskişehirspor Haberleri » Kulislerde ne konuşuluyor?
 
Kulislerde ne konuşuluyor?
Gelecek hafta içinde yapılacak olan olağan üstü seçimli genel kurul öncesinde kulislerde isim bolluğu yaşanmasına karşın resmi olarak adaylığını açıklayan olmadı. 3 Ocak tarihindeki genel kurul kulübün geleceğini de ışık tutmuş olacak.
 

 Tarih 30.12.2018 - 11:02:51

Haber kaynağı: Sakarya Gazetesi


Kulislerde ne konuşuluyor?

Haber etiketleri: 

Eskişehirspor | Kulislerde ne konuşuluyor?


Gelecek hafta içinde yapılacak olan olağan üstü seçimli genel kurul öncesinde Eskişehirspor'un başkanlığı için isimleri geçenlerin ikili görüşmeler yaptığı ileri sürüldü. Sinan Özeçoğlu ile Mesut Hoşcan'ın birlikte yemek yemeleri kulisleri hareketlendirdi.

ÇALIŞMALAR VAR
3 Ocak tarihine kadar Eskişehirspor'un olağan üstü seçimli genel kurulu öncesinde yeni yönetim oluşması için kulübün önde gelen isimleri görüşmelerini sessiz sedasız sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde eski başkanlardan Mesut Hoşcan ve Sinan Özeçoğlu'nun akşam yemeğinde buluşması çeşitli yorumlara neden olurken buluşmanın sadece bir arkadaş ve davet sohbeti olduğu ileri sürüldü.

ÖZEÇOĞLU GÖRÜŞÜ
Eski başkanlardan Sinan Özeçoğlu, başkanlık konusunda kısa bir açıklamada bulunup, “ Bugünlük düşünmüyorum. Yarın ne gösterir Allah bilir.” derken ismi sıkça gündeme gelen Mustafa Akgören'de, şartların zorluğundan söz etti. Yine kulislerde Aydın Begiter'in ismi ön sıralarda. Kimse talip olmazsa Begiter başkanlığında bir yönetimin oluşması gündeme gelebilecek. Bu isimler liste hazırlamazsa Başkan Halil Ünal'a, “ Dön liste yap.” denilebilecek.


BU ŞARTLARDA ZOR  AKGÖREN KONUŞTU
İsmi başkanlık için geçen Mustafa Akgören, “ Eskişehirspor başkanlığı benim için çocukluk aşkım. Gerek taraftar olarak gerekse yönetici olarak geçmiş yıllarda hizmetimiz oldu. Maddi ve manevi olarak kulübün yanında olduk. Olmaya devam ediyoruz. Bugünkü ekonomiyi yönetmek kolay değil. Şahsen bu şartlarda başkan olmam imkansız” diye konuştu.

ATEŞTEN GÖMLEK
Maddi olarak halen ödemeler yaptığını ifade eden Mustafa Akgören, “ Çevremden baskılar var. devamda ediyor. Bu iş ateşten gömlek. Yük çok ağır. Bizlerin kaldırması çok zor. Şartlarda çok ağır. Günün birinde elbet kulübün başkanı olmak isterim. Ancak kısa vadede görevi kabul edemeyiz. Göreve gelecek olan arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyorum.” dedi.KAAN AY GÜNDEMDE EKONOMİ ÖNEMLİ
Başkanlık için kulislerde ismi geçen Kaan Ay ise, “ Bizler Başkanımız Halil Ünal ile birlikte görev yapıyoruz. Onunla bu konuları görüşmeden konuşmadan olmaz. Elbet çevremiz görev almamız yönünde baskılar yapıyor. Bu iş basit değil. Ekonomi isteyen bir konu. Bu olumsuzluğu sadece yöneticilerin sırtına yıkmak hatadır. Şehir bütün olmalıdır. Yoksa göreve gelenler sadece kulübe nefes aldırır.” dedi.

ÜNAL FAKTÖRÜ
Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal'ın, “ Ocak tarihinde yapılacak olan genel kurulda aday olmayacağım.” yönündeki demecinden sonra gözler icra kuruluna çevrildi. İcra kurulu, kulübün sahipsiz kalmaması adına çalışmalar yaparken kulüp ortada kalırsa yeniden Halil Ünal'a gidilecek. Ünal'ın atacağı atacağı adımlarda gelecek için büyük önem taşıyacak. Öte yandan Ünal'ın transfer tahtasını açmak için çalışmalar yaptığı öğrenildi

   

Bu haber 3412kez okundu.
0 kişi sitede,  kişi de Facebook'ta yorumladı

  Yorumunuzu eklemek için tıklayınız 

  FACEBOOK YORUMLARI

  SİTE YORUMLARI

Henüz hiçbir yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

 Yorum ekle 

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu

 ÖDÜLLÜ BİLGİ YARIŞMASI

  1-  Zafer_Eses26  10360
  2-  Bluesky  7636
  3-  EsTanerkale  4070
 
Sende yarışmaya katıl!  
reklam
 

 DİĞER HABERLER

Ödemeler Cuma günü mü?

 

Ödemeler Cuma günü mü?

 

Dorukhan'a İngilizler kanca attı

 

Dorukhan'a İngilizler kanca attı

 

Haydi Adalar'da buluşalım!

 

Haydi Adalar'da buluşalım!

 

Eskişehirspor'da çifte imza

 

Eskişehirspor'da çifte imza

 

İşte yönetimin öncelik konusu

 

İşte yönetimin öncelik konusu

 
 
 
 

 


İletişim

Künye
Reklam

Eskişehirspor   |    Amatör Spor   |   Diğer Sporlar   |   Fikstür&Puandurumu

 

Copyright © 2012-19 Spor26.com

Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan haberler izinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. Spor26.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Spor26.com'da yer alan haberler ve maç tahminleri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haber ve tahminlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.