Üst Manşet Geri Üst Manşet İleri
    Osman Taş: Zoru severim
    ZİRVEYE 3 ORTAK
    UZUN CÜMLELER KURACAK
    MEVLÜT TEŞEKKÜR ETTİ

Buradasın: SPOR26.com » Eskişehirspor Haberleri » “HİKAYESİ BOL OLAN BİR SEZONDU”
 
“HİKAYESİ BOL OLAN BİR SEZONDU”
Biz aynı sezonu ne yaşamak isteriz.
 

 Tarih 16.5.2019 - 01:32:06

Haber kaynağı: İstikbal


“HİKAYESİ BOL OLAN BİR SEZONDU”

Haber etiketleri: 

Eskişehirspor | “HİKAYESİ BOL OLAN BİR SEZONDU”


Basın mensupları ile iftarda bir araya gelen Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, hikayesi bol bir sezon geçirdiklerini ve önlerinde bir kongre süreci olduğunu ifade ederek, “Kongre var, bakalım kimler gelecek? Gelen kişiler bizle çalışmak isteyecek mi? Biz aynı sezonu ne yaşamak isteriz, ne de Eskişehirspor’a yaşatmak isteriz” dedi.

“BİZLERE DESTEK OLDUNUZ”

Eskişehirspor’da teknik direktör Fuat Çapa, basın mensuplarıyla iftarda bir araya geldi. İftara Çapa’nın yanı sıra sportif direktör Ayhan Taşçı ve yardımcı antrenör Levent Zorluer ile gazeteciler katıldı. Yemeğin ardından konuşan Çapa, “Bu sezona birlikte veda etmek için bir araya geldik. Aslında yaşananları basın olarak sizle birlikte gördük. Bizlere de bu anlamda destek oldunuz. Hikayesi bol olan bir sezondu. Her maçın bir hikayesi var denir ama bizim her günümüzün bir hikayesi vardı. Zor ama mutlu sonuca ulaşmış bir Eskişehirspor var. Sezon içerisinde bende başka şeylerle uğraşmak istemedim. Sadece saha içerisiyle uğraşmak istedim ama orada kimse olmadığı zaman, kimse kapıdan geçmediği zaman birinin uğraşması gerekiyordu. Uğraşanlarda buradaki arkadaşlardı, Eskişehirspor sevdalılarıydı. Ümit ederim ki gelecek Eskişehirspor adına güzel olsun. Hepimizin gönlünde kalbinde yatan bu. Eskişehirspor ne kadar iyi noktalara gelirse biz o kadar mutlu oluruz. Futbol ortamı bu, gelecek ne gösterecek hepimiz göreceğiz” dedi.

“30 MAYIS’DA SÖZLEŞMEM BİTİYOR”

Gazetecilerin veda buluşması olup olmadığını sorması üzerine konuşan Çapa, “Sezon bitti, sözleşmemiz de 30 Mayıs tarihinde bitiyor. Biz gelecek yılla ilgili şu anda, şunu yaparız, bunu yaparız diyecek konumda değiliz. Önümüzde bir kongre var. Biz burada olsak da olmasak da duygu ve düşüncelerimizi her zaman Eskişehirspor ile hazırız. Kongre var, bakalım kimler gelecek? Gelen kişiler bizle çalışmak isteyecek mi? Biz aynı sezonu ne yaşamak isteriz, ne de Eskişehirspor’a yaşatmak isteriz” dedi.

“ONUR MÜCADELESİ VEREREK GELDİK”

Sezon içerisinde başka takımlardan teklifler geldiğini kaydeden Fuat Çapa, “Ben bu sezon sonuna kadar Eskişehirspor dışında bir şey düşünmedim. Herhangi bir şey de kafamdan geçirmedim. Teklifler olmadı mı? Oldu. Zaman zaman bizden değil ama diğer taraflardan basına ulaştı o bilgiler. Biz buraya onur mücadelesi vererek geldik, sezon başında bir söz vermiştik. ‘Ne olursa olsun bu sezonu burada biteceğiz’ diye. Yolda bırakmak bizim ne duruşumuza ne de kişiliğimize yakışır” dedi.


   

Bu haber 214kez okundu.
0 kişi sitede,  kişi de Facebook'ta yorumladı

  Yorumunuzu eklemek için tıklayınız 

  FACEBOOK YORUMLARI

  SİTE YORUMLARI

Henüz hiçbir yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

 Yorum ekle 

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu

 ÖDÜLLÜ BİLGİ YARIŞMASI

  1-  Zafer_Eses26  10360
  2-  Bluesky  7636
  3-  EsTanerkale  4070
 
Sende yarışmaya katıl!  
reklam
 

 DİĞER HABERLER

SIKI GÜVENLİK VARDI

 

SIKI GÜVENLİK VARDI

 

“BU TABLO YAKIŞMIYOR”

 

“BU TABLO YAKIŞMIYOR”

 

ES-ES’İN DEĞİŞMEYEN KADERİ

 

ES-ES’İN DEĞİŞMEYEN KADERİ

 

“LİSTEMİZ HAZIR”

 

“LİSTEMİZ HAZIR”

 

“GÖREVİMİZİ TAMAMLADIK”

 

“GÖREVİMİZİ TAMAMLADIK”

 
 
 
 

 


İletişim

Künye
Reklam

Eskişehirspor   |    Amatör Spor   |   Diğer Sporlar   |   Fikstür&Puandurumu

 

Copyright © 2012-19 Spor26.com

Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan haberler izinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. Spor26.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Spor26.com'da yer alan haberler ve maç tahminleri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haber ve tahminlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.