Üst Manşet Geri Üst Manşet İleri
    Osman Taş: Zoru severim
    ZİRVEYE 3 ORTAK
    UZUN CÜMLELER KURACAK
    MEVLÜT TEŞEKKÜR ETTİ

Buradasın: SPOR26.com » Eskişehirspor Haberleri » FUAT ÇAPA: VERDİĞİM SÖZÜ TUTTUM
 
FUAT ÇAPA: VERDİĞİM SÖZÜ TUTTUM
Fuat Çapa:Bu Sözümü De Tuttum
 

 Tarih 16.5.2019 - 19:38:52

Haber kaynağı: 2EYLÜL


FUAT ÇAPA: VERDİĞİM SÖZÜ TUTTUM

Haber etiketleri: 

Eskişehirspor | FUAT ÇAPA: VERDİĞİM SÖZÜ TUTTUM


uat Çapa, Eskişehir’in spor muhabiri ve yazarlarıyla iftarda buluştu. Çapa burada yaptı kısa açıklamada “Eskişehirspor'u sezon sonuna kadar bırakmayacağım diye söz verdim ve bu sözümü de tuttum. Bu camiayı yarı yolda bırakip başka bir takımla anlaşmak bize yakışmazdı” dedi

HİKAYESİ BOL SEZON
Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa spor yazarı ve muhabirlerine iftar verdi. Çapa iftarın ardından kısa açıklama yaptı. Çapa şu ifadeleri kullandı "Hikayesi bol bir sezondu. Sezon sonunu kazasız belasız tamamlamayı başardık. Sadece bir maçımız kaldı. Geçirdiğimiz süreci az çok hepiniz biliyorsunuz. Ne yaşadıysak hep beraber yaşadık. Hepimizin ortak sevdası Eskişehirspor…”

ŞARTLAR VE KOŞULLAR…
“Kulübümüz bugün ligde kaldıysa benim değil tüm Eskişehir'in başarısıdır. Eskişehirspor'a daha çok katkıda bulunmak isterdim. Daha büyük başarıları yakalamak isterdik. Ama şartlar bize bugüne kadar mevcut koşullar ile getirdi. Sadece saha içi ile değil saha dışında da çok mücadele ettik. Ben sadece sahanın içerisi ile ilgilenmek isterdim ama yapılması gereken bazı şeyleri yapacak kimseler olmayınca biz ilgilenmek durumunda kaldık”

YÖNETİM BELKİ İSTEMEZ 
“Ümit edelim Eskişehirspor'un geleceği çok güzel olsun. Eskişehirspor ne kadar iyi noktalara gelirse hepimiz mutlu oluruz. Kırdığım, üzdüğüm kimse varsa hakkını helal etsin. Benden yana helaldir. Futbol bu. Gelecek bizlere ne gösterir bilemeyiz. Sözleşmem 31 Mayıs tarihinde sona erecek. Kulübümüz bir kongre sürecinde. Yeni oluşacak yönetim belki benimle çalışmak istemeye bilir”

TEKRAR YAŞAMA LÜKSÜ YOK
“Futbolun içerisinde olan şeyler bunlar. Ben her zaman Eskişehirspor'un yanındayım. Duygularımızı ve düşüncelerimizi her zaman Eskişehirspor ile seve seve paylaşırız. Es’Es’in böyle bir sezonu tekrar yaşama lüksü yok. Ben geride bırakmaya hazırlandığımız sezonu ne tekrar yaşamak isterim, ne de Es-Es’in tekrar yaşamasını isterim”

YOLDA BIRAKMAYI DÜŞÜNMEDİM 
“Futbolun içerisinde olan şeyler bunlar. Ben her zaman Eskişehirspor'un yanındayım. Duygularımızı ve düşüncelerimizi her zaman Eskişehirspor ile seve seve paylaşırız. Eskişehirspor'un böyle bir sezonu tekrar yaşama lüksü yok. Ben geride bırakmaya hazırlandığımız sezonu ne tekrar yaşamak isterim, ne de Eskişehirspor'un tekrar yaşamasını isterim”
Resim - 28322_1_l.jpg


   

Bu haber 185kez okundu.
0 kişi sitede,  kişi de Facebook'ta yorumladı

  Yorumunuzu eklemek için tıklayınız 

  FACEBOOK YORUMLARI

  SİTE YORUMLARI

Henüz hiçbir yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

 Yorum ekle 

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu

 ÖDÜLLÜ BİLGİ YARIŞMASI

  1-  Zafer_Eses26  10360
  2-  Bluesky  7636
  3-  EsTanerkale  4070
 
Sende yarışmaya katıl!  
reklam
 

 DİĞER HABERLER

SIKI GÜVENLİK VARDI

 

SIKI GÜVENLİK VARDI

 

“BU TABLO YAKIŞMIYOR”

 

“BU TABLO YAKIŞMIYOR”

 

ES-ES’İN DEĞİŞMEYEN KADERİ

 

ES-ES’İN DEĞİŞMEYEN KADERİ

 

“LİSTEMİZ HAZIR”

 

“LİSTEMİZ HAZIR”

 

“GÖREVİMİZİ TAMAMLADIK”

 

“GÖREVİMİZİ TAMAMLADIK”

 
 
 
 

 


İletişim

Künye
Reklam

Eskişehirspor   |    Amatör Spor   |   Diğer Sporlar   |   Fikstür&Puandurumu

 

Copyright © 2012-19 Spor26.com

Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan haberler izinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. Spor26.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Spor26.com'da yer alan haberler ve maç tahminleri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haber ve tahminlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.