Üst Manşet Geri Üst Manşet İleri
    Osman Taş: Zoru severim
    ZİRVEYE 3 ORTAK
    UZUN CÜMLELER KURACAK
    MEVLÜT TEŞEKKÜR ETTİ

Buradasın: SPOR26.com » Eskişehirspor Haberleri » Kaan Ay o maçtan sonra Fuat Çapa’yı kovmak istemiş!
 
Kaan Ay o maçtan sonra Fuat Çapa’yı kovmak istemiş!
Murat Diri , “Bizi yıkıp Sinan Özeçoğlu’nu getirmek istiyor diye algıladılar.
 

 Tarih 16.5.2019 - 20:09:07

Haber kaynağı: Anadolu Gazetesi


Kaan Ay o maçtan sonra Fuat Çapa’yı kovmak istemiş!

Haber etiketleri: 

Eskişehirspor | Kaan Ay o maçtan sonra Fuat Çapa’yı kovmak istemiş!


ES TV’de yayınlanan Vaziyet Programı, Eskişehirspor Taraftarlar liderlerini konuk etti. Murat Diri, Erkan Koca ve Fatih Ak Eskişehirspor’un geleceği hakkında düşüncelerini aktardı. Diri, İstanbulspor maçından sonra Başkan Kaan Ay’ın Fuat Çapa’yı göndermek istediğini ancak bunun önüne geçtiklerini söyledi

Eskişehirspor haberleri
Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Derneği (ETB) başkanı Murat Diri , “Bizi yıkıp Sinan Özeçoğlu’nu getirmek istiyor diye algıladılar. Şimdi de Osman Taş’ı getirmek istiyorlar diye düşünceye kapıldılar. Mevcut yönetim değişmeli dedim. Aynı süreci geçen yılda yaşadık. Kaan Ay’a yönelik bir tepki göstermedim. Yönetim kaynak sağlayamayacağını, kendi arasında birleşemediği için. Genel kurula gitmeleri gerektiğini istedim” şeklinde konuştu.

"Fuat Hoca'yı göndereceğim" dedi

Diri yaptığı açıklamada, “Kaan Ay başkan şahsen beni Sinan Başkan’ın adamı olarak gördü. Kendileri birilerinin adamı olduğu için, benim Eskişehirspor’un adamı olduğumu görmediler. Kaan Başkanla eskiden görüşüyorduk. Fakat sonradan görüşmedik. Son olarak İstanbulspor maçı sonrası aradı. ‘Ben Fuat hocayı göndereceğim’ dedi. Bende ‘gönderme’ dedim.”
Risk alamadılar
Program sunucusu Arif Anbar ve ES TV Genel Yayın Yönetmeni Ali Baş’ın sorularını yanıtlayan Diri, Koca ve Ak, genel kurul sürecini ve ligde yaşananları anlattı. Murat Diri, “Devre arasında transfer açıldı fakat, transfer yapılmayınca kendi adıma mevcut yönetimi desteklediğim için pişmanlık yaşadım. Risk almamız gerekiyordu. 2,5 dönem sonra transfer açılmıştı ve bir daha ne zaman açılacağı belli değil” dedi.
Kimsenin adamı değiliz
Altes Tribün Lideri Erkan Koca ise, “Taraftar olarak bizler adamların değil, başkanlık koltuğunda kim olursa olsun, bize ihtiyaçları olduğunda destek oluruz. Aslında Eskişehirspor’un kurtuluşu için birlik olarak bir listede toplanalım. Halilci, Mesutcu, Sinancı demeye gerek yok. Benim gönlümden geçen ortak bir listenin kongre salonundan birlik içinde çıkması” dedi. Fatih Ak ise, “Bazı hocaların egosu vardır. Konuşamazsın. Fuat hoca ise tam tersi bizden biri” dedi.

   

Bu haber 758kez okundu.
0 kişi sitede,  kişi de Facebook'ta yorumladı

  Yorumunuzu eklemek için tıklayınız 

  FACEBOOK YORUMLARI

  SİTE YORUMLARI

Henüz hiçbir yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

 Yorum ekle 

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu

 ÖDÜLLÜ BİLGİ YARIŞMASI

  1-  Zafer_Eses26  10360
  2-  Bluesky  7636
  3-  EsTanerkale  4070
 
Sende yarışmaya katıl!  
reklam
 

 DİĞER HABERLER

SIKI GÜVENLİK VARDI

 

SIKI GÜVENLİK VARDI

 

“BU TABLO YAKIŞMIYOR”

 

“BU TABLO YAKIŞMIYOR”

 

ES-ES’İN DEĞİŞMEYEN KADERİ

 

ES-ES’İN DEĞİŞMEYEN KADERİ

 

“LİSTEMİZ HAZIR”

 

“LİSTEMİZ HAZIR”

 

“GÖREVİMİZİ TAMAMLADIK”

 

“GÖREVİMİZİ TAMAMLADIK”

 
 
 
 

 


İletişim

Künye
Reklam

Eskişehirspor   |    Amatör Spor   |   Diğer Sporlar   |   Fikstür&Puandurumu

 

Copyright © 2012-19 Spor26.com

Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan haberler izinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. Spor26.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Spor26.com'da yer alan haberler ve maç tahminleri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haber ve tahminlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.