Üst Manşet Geri Üst Manşet İleri
    2007’den beri söylüyorum!
    Süper Lig takımlarının gündeminde
    Bu görüntüye tepki var!
    Bir dönem Eskişehirspor’daydı şimdi ise transferin gözdesiBuradasın: SPOR26.com » Eskişehirspor Haberleri » Yepyeni bir sayfa açılacak!
 
Yepyeni bir sayfa açılacak!
Çubuk “Mucizelerin şehri, gönüllerin fethi, olmazların düşmanı, cefanın dostu Eskişehir. Şehir eski ama bitmez yeniliği. Yeniliği bol fakat yenilgiyi bilmeyen şehir. Çaba bu şehrin evladının kanına işlemiş, vazgeçmek nedir bilmiyor. Herkesin gülerek, alay ederek dinlediği inanmışlığı her defasında insanların önüne sermekten bıkmayan adamlar. Evet, onlar Eskişehirsporlular. Eskişehirspor koltuğuna oturmayı kolaylaştırmak isteyenlere, Es-Es'imizin üstünden reklam yapmak isteyenlere, bu güne dek kulübün kapısının önünden geçmeyip kulübe Başkan olmak isteyenlereydi savaşımız. Biz gözümüz gibi koruduk bu güne kadar Es-Es'i. Yollarında yaşlandık, yollarında taşlandık. Beste de söylediğimiz gibi "Her cefayı çektik ama Seni yalnız bırakmadık." Es-Es'imizi kimseye bırakmadık, kaderine terk etmedik. Eskişehirsporluluğundan şüphe etmediğimiz abilerimizi başkan yaptık. Bundan sonra daha güçlü savaşacağız, daha güçlü koşacağız. Bu tarihi bir kenara yazın. Asıl savaş şimdi başlıyor” dedi.

 Tarih 27.11.2019 - 00:48:15 | Haber kaynağı: İstikbal

Yepyeni bir sayfa açılacak!
Haber etiketleri: 

Eskişehirspor | Yepyeni bir sayfa açılacak!


Çubuk “Mucizelerin şehri, gönüllerin fethi, olmazların düşmanı, cefanın dostu Eskişehir. Şehir eski ama bitmez yeniliği. Yeniliği bol fakat yenilgiyi bilmeyen şehir. Çaba bu şehrin evladının kanına işlemiş, vazgeçmek nedir bilmiyor. Herkesin gülerek, alay ederek dinlediği inanmışlığı her defasında insanların önüne sermekten bıkmayan adamlar. Evet, onlar Eskişehirsporlular.


Eskişehirspor koltuğuna oturmayı kolaylaştırmak isteyenlere, Es-Es'imizin üstünden reklam yapmak isteyenlere, bu güne dek kulübün kapısının önünden geçmeyip kulübe Başkan olmak isteyenlereydi savaşımız. Biz gözümüz gibi koruduk bu güne kadar Es-Es'i. Yollarında yaşlandık, yollarında taşlandık. Beste de söylediğimiz gibi "Her cefayı çektik ama Seni yalnız bırakmadık."


Es-Es'imizi kimseye bırakmadık, kaderine terk etmedik. Eskişehirsporluluğundan şüphe etmediğimiz abilerimizi başkan yaptık. Bundan sonra daha güçlü savaşacağız, daha güçlü koşacağız. Bu tarihi bir kenara yazın. Asıl savaş şimdi başlıyor” dedi.

Anında haberin olsun. Google News Eskişehirspor'a Abone Olmak için logoyu tıklayın google-news
   

Bu haber 1538kez okundu.
0 kişi sitede, kişi de Facebook'ta yorumladı

  Yorumunuzu eklemek için tıklayınız 


  FACEBOOK YORUMLARI

  SİTE YORUMLARI

Henüz hiçbir yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

 Yorum ekle 

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu

 ÖDÜLLÜ BİLGİ YARIŞMASI

  1-  Zafer_Eses26  10360
  2-  Bluesky  7636
  3-  EsTanerkale  4070
  4-  Es Es Kayra 26  3083
  5-  gökhan davran  1592
  6-  Burakcam26es  1015
  7-  Ugur26  955
  8-  hanebal26  735
  9-  Born to be Ultra  682
  10-  GürayYeldaarda26  670
 
Sende yarışmaya katıl!  
reklam
 

 DİĞER HABERLER

Süper Lig takımlarının gündeminde

 

Süper Lig takımlarının gündeminde

 

Eses'te transferden o sorumlu

 

Eses'te transferden o sorumlu

 

Eskişehirspor'da sakatlık tehlikesi

 

Eskişehirspor'da sakatlık tehlikesi

 

“Dostta düşmanda görecek!”

 

“Dostta düşmanda görecek!”

 

Bu görüntüye tepki var!

 

Bu görüntüye tepki var!

 
 
 
 

 


İletişim

Künye
Reklam

Eskişehirspor   |    Amatör Spor   |   Diğer Sporlar   |   Fikstür&Puandurumu

 

Copyright © 2012-19 Spor26.com

Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan haberler izinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. Spor26.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Spor26.com'da yer alan haberler ve maç tahminleri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haber ve tahminlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.