Üst Manşet Geri Üst Manşet İleri
    İlk etabı hangi oyuncular tamamladı
    Ve kazanan kırmızı takım!
    Federasyondan sert yanıt!
    Eskişehirsporlu eski isme Fenerbahçe kancasıBuradasın: SPOR26.com » Eskişehirspor Haberleri » Yıllarca Eskişehirspor’dan nefret edenler..
 
Yıllarca Eskişehirspor’dan nefret edenler..
Bizim Eskişehirspor'un başına gelenler, üçüncü sınıf Amerikan korku filmlerini bile aratır oldu. Anadolu Gazetesi yazarı Kerem Akyıl’ın köşe yazısı..

 Tarih 22.04.2020 - 22:36:18 | Haber kaynağı: Anadolu Gazetesi

Yıllarca Eskişehirspor’dan nefret edenler..
Haber etiketleri: 

Eskişehirspor | Yıllarca Eskişehirspor’dan nefret edenler..


Bizim Eskişehirspor'un başına gelenler, üçüncü sınıf Amerikan korku filmlerini bile aratır oldu. Hani kahramanımız 8 sel felaketi, 14 deprem, 2 yıldırım çarpması, 25 zombi istilası, 3 uzaylı saldırısı ve 5 şeytan çıkartma taarruzuyla karşılaşır ya... Daha sonra tam da "Film bitti. Esas oğlan şimdi sarışın kızı öpecek" dediğiniz zaman, bir inşaat kamyonundan fırlayan demir kazık döne döne gider bizim başrol oyuncusunun gözüne saplanır. İşte Eskişehirspor'un durumu tam olarak bu kardeşim... "Bir beladan kurtulduk" derken, daha büyük bir belayla karşılaşıyoruz. Ruud Boffin'in Eskişehirspor'a verdiği 6 puanlık ceza camiamızda karışık duyguların uyanmasına neden oldu. Kimileri – bunlara ben de dâhilim – Boffin'e verip veriştirirken, kimileri de "Küme düşmemizin kesinleşmesi iyi oldu" mantığındaydı. Hani benzetmek gibi olmasın pankreas kanseri adam ölünce yakınları, "En azından acıları sora erdi" der ya; işte bizim "Boffin'in cezası iyi oldu" diyenlerimizin yaklaşımı da böyleydi... Bu arada hiç bir işe yaramayan, ancak herkesi eleştiren bir takım internet trollerine da gün doğdu elbette. Bu işe yaramazlar da, "Akgören kulübü küme düşürdü" diyerek dikkat çekme derdindeler. Bu kişileri duyan da Mustafa Akgören ve arkadaşları göreve geldiği zaman şampiyonluğa oynadığımızı zanneder. Mevcut yönetimin nasıl göreve geldiğini unutmayalım. Akgören ve arkadaşları göreve geldiği zaman Eskişehirspor'un sadece 1 puanı vardı. Ayrıca Boffin'e vaktiyle parasını ödemeyenler de, Akgören ve arkadaşları değildi. Ortada eski yönetimlerin yarattığı bir bela var ve yeni yönetimi bu sorunları çözemediği için eleştirmek – en azından – vicdansızlık oluyor. Her neyse... Şimdi 'Boffin takımızı küme düşürdü, iyi oldu vallahi...' diyenlerin sevinçlerini kursaklarında bırakmak istemem elbette. Ancak bu ceza hiçbir işimize yaramadı. Üstelik ortada Pinto denilen bir süper kötü karakter de var. Hani korku filmlerindeki seri katiller gibi bir şey. Kendisi daha önceki yönetimlerimizin şahsını tehdit ettiğini ileri sürüyor. Bilemeyeceğiz artık. Eğer ki Pinto'ya olan 510 bin euro (3 milyon 900 bin lira) borcumuzu ödemezsek, ikinci lige düştüğümüz gibi 3'üncü lige düşeriz. İşte o zaman ardımızdan ağlayan olmaz. Yıllarca Eskişehirspor'dan nefret eden tiplerin maskarası oluruz. Bizim "Halil geldi, Mesut geldi paraları istediği gibi harcadı, şimdi bedelini biz mi ödeyeceğiz?" mantığını kırmamız lazım. Yoksa Eskişehirspor bir küme değil, iki küme aşağı düşer...

Anında haberin olsun. Google News Eskişehirspor'a Abone Olmak için logoyu tıklayın google-news
   

Bu haber 1113kez okundu.
0 kişi sitede, kişi de Facebook'ta yorumladı

  Yorumunuzu eklemek için tıklayınız 


  FACEBOOK YORUMLARI

  SİTE YORUMLARI

Henüz hiçbir yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

 Yorum ekle 

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu

 ÖDÜLLÜ BİLGİ YARIŞMASI

  1-  Zafer_Eses26  10360
  2-  Bluesky  7636
  3-  EsTanerkale  4070
  4-  Es Es Kayra 26  3083
  5-  gökhan davran  1592
  6-  Burakcam26es  1015
  7-  Ugur26  955
  8-  hanebal26  735
  9-  Born to be Ultra  682
  10-  GürayYeldaarda26  670
 
Sende yarışmaya katıl!  
reklam
 

 DİĞER HABERLER

Eskişehirspor’da şok ayrılık

 

Eskişehirspor’da şok ayrılık

 

İlk etabı hangi oyuncular tamamladı

 

İlk etabı hangi oyuncular tamamladı

 

Ve kazanan kırmızı takım!

 

Ve kazanan kırmızı takım!

 

Eskişehirspor'da Pinto sevinci

 

Eskişehirspor'da Pinto sevinci

 

Eskişehirspor’da neler oluyor?

 

Eskişehirspor’da neler oluyor?

 
 
 
 

 


İletişim

Künye
Reklam

Eskişehirspor   |    Amatör Spor   |   Diğer Sporlar   |   Fikstür&Puandurumu

 

Copyright © 2012-19 Spor26.com

Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan haberler izinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. Spor26.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Spor26.com'da yer alan haberler ve maç tahminleri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haber ve tahminlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.