?st Man?et Geri ?st Man?et ?leri
    Murat Diri :Taraftarımızın sayesinde
    Güven tazeledi
    Öncüspor durmuyor
    Ufuk Cıbırlar ayrıldıBuradasın: SPOR26.com Eskişehirspor Haberleri | Tek kelimeyle yazık olur
 
Tek kelimeyle yazık olur
Yeni sezon önümüzde ki hafta açılıyor. Eskişehirspor bir sezona daha küme düşmenin, puan cezalarının gölgesinde başlıyoruz. Bu psikolojiyle bu ligde tutunamayız. Kesin düşer denilen takım, geçen yıl farkı kapatıp kurtarıyor derken; Boffin’den gelen -6 puanla darmadağın olmuştu.

 Tarih 07.09.2020 - 13:22:31 | Haber kaynağı: İstikbal

Tek kelimeyle yazık olur
Haber etiketleri: 

Eskişehirspor | Tek kelimeyle yazık olurYaşanan bu hadiseler yarın lig havasına girmeye hazırlanan takımın direncini kırmaya yeter de artar… Koskoca şehirde hiç olmazsa bu çocukların emeklerine sahip çıkacak birileri yok mu? Geçmişte yaşananlar şuanda alın teriyle mücadele edenlerin ve yönetenlerin suçu değil. Gelecek şu anki takımın ellerinde…

Eskişehirspor için bir an önce bir güç birliği sağlanmalı. Eski yeni tüm yöneticiler şehrin önde gelenleriyle tek yumruk olmalı. Kulübün borcu için toplanacak nakit paralar planlı alınarak zamanla geri ödenmeli! Mevcut yönetimin nefes alması sağlanarak projeler hayata geçirilmesi için zemin hazırlanmalı. Koca kulüp Boffin iki dudağı arasına bırakılmamalı. Bu son şansımız olabilir.

Eskişehirspor yine küme düşme tehlikesi ile karşı karşıya…

Belçikalı kaleci Boffin, Eskişehirspor kulübüne geçtiğimiz günlerde FIFA aracılığıyla bir yazı daha gönderdi. Yönetimden 10 gün içinde parasının tamamının yatırılmasını istedi. Boffin’in verdiği süre dün sona erdi. 33 yaşındaki file bekçisi avukat ve dosya masraflarıyla birlikte 520 bin Avro’yu bulan paranın tamamının hesabına yatırılmasını istedi… Eskişehirspor yönetimini çaresiz bıraktı.

Başkan Mustafa Akgören, Boffin’i telefonla aradı. Kendisinden 1 aylık süre vermesini istedi. Fakat Belçikalı file bekçisinin cevabı hayır oldu. Es-Es’ten iyi para kazanan Boffin’in bu yaptığına taraftarda büyük tepki gösterdi.

Belçikalı file bekçisi daha önce sezon ortasında Eskişehirspor’a alacaklarından dolayı FIFA aracılığıyla yazı gönderdi.Siyah kırmızılı kulübün 6 puanını sildirtti. Belçikalı file bekçisi sonrasında bu durumdan haberi olmadığını avukatının işlemi kendisinden habersiz yaptığını savundu.

Eskişehirspor yönetimi Boffin’in avukatından gelecek yazıyı bekliyor.

Yaşanan bu hadiseler yarın lig havasına girmeye hazırlanan takımın direncini kırmaya yeter de artar… Koskoca şehirde hiç olmazsa bu çocukların emeklerine sahip çıkacak birileri yok mu? Geçmişte yaşananlar şuanda alın teriyle mücadele edenlerin ve yönetenlerin suçu değil.

Eskişehirspor için bir an önce bir güç birliği sağlanmalı. Eski yeni tüm yöneticiler şehrin önde gelenleriyle tek yumruk olmalı. Kulübün borcu toplanacak nakit hibeler ile değil planlı alınarak toplanan paralar zamanla geri ödenmeli! Yönetim kurulu, iş bölümü ile rahatlatılmalı! Koca kulüp Boffin iki dudağı arasına bırakılmamalı. Bu son şansımız…

Anında haberin olsun. Google News Eskişehirspor'a Abone Olmak için logoyu tıklayın google-news
   

Bu haber 1356kez okundu.
0 kişi sitede, kişi de Facebook'ta yorumladı

  Yorumunuzu eklemek için tıklayınız 


  FACEBOOK YORUMLARI

  SİTE YORUMLARI

Henüz yorum yapılamış. İlk yorumu sen yap!

 Yorum ekle 

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu

 BİLGİ YARIŞMASI

  1-  Zafer_Eses26  10360
  2-  Bluesky  7636
  3-  EsTanerkale  4070
  4-  Es Es Kayra 26  3083
  5-  gökhan davran  1592
  6-  Burakcam26es  1015
  7-  Ugur26  955
  8-  hanebal26  735
  9-  Born to be Ultra  682
  10-  GürayYeldaarda26  670
 
Sende yarışmaya katıl!  
reklam
 

 DİĞER HABERLER

Zaman gerekiyor

 

Zaman gerekiyor

 

Murat Diri:Sabırlı olalım

 

Murat Diri:Sabırlı olalım

 

Altay maçı hazırlıkları başladı

 

Altay maçı hazırlıkları başladı

 

Hocamızın elinde sihirli  değenek yok

 

Hocamızın elinde sihirli değenek yok

 

Çarşambayı mı bekliyor ?

 

Çarşambayı mı bekliyor ?

 
 
 
 

 


İletişim

Künye
Reklam

Eskişehirspor   |    Amatör Spor   |   Diğer Sporlar   |   Fikstür&Puandurumu

 

Copyright © 2012-19 Spor26.com

Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan haberler izinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. Spor26.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Spor26.com'da yer alan haberler ve maç tahminleri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haber ve tahminlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.