?st Man?et Geri ?st Man?et ?leri
    Es Es'te 4,5 yıllık imza
    Eskişehirspor'a fidan desteği
    Eses'in kasasına ne kadar girecek?
    Altyapı da inanılmaz yetenekler var!Buradasın: SPOR26.com Eskişehirspor Haberleri | Es Es token taraftarlara ne fayda sağlayacak?
 
Es Es token taraftarlara ne fayda sağlayacak?
Eskişehirspor ve Bitci Teknoloji, taraftar token projesi geliştirilmesi konusunda anlaşmaya vardı. İşte bu anlaşmanın detayları..

 Tarih 8.02.2021 - 12:35:03 | Haber kaynağı: kriptokoin

Es Es token taraftarlara ne fayda sağlayacak?
Haber etiketleri: 

Eskişehirspor | Es Es token taraftarlara ne fayda sağlayacak?


Eskişehirspor ve Bitci Teknoloji, taraftar token projesi geliştirilmesi konusunda anlaşmaya vardı. İş birliği kapsamında üretilecek 260 milyon ESES Token, farklı fazlar halinde Eskişehirspor taraftarlarına sunulacak. Satıştan elde edilecek gelir Eskişehirspor’a önemli bir finansal kaynak yaratacak. Taraftarlar ise satın aldıkları tokenlar sayesinde takımlarının özel içeriklerine erişebilecek.

Siyah Kırmızılılar da Blockchain Dünyasına Katıldı!
Son dönemde spor dünyasında örnekleri hızla artan Blockchain iş birliklerine bir yenisi daha eklendi… Türkiye’nin en köklü futbol kulüpleri arasında yer alan ve büyük taraftar kitlesiyle Anadolu’nun en renkli temsilcilerinden olan Eskişehirspor bir ‘taraftar token’ projesi geliştirilmesi konusunda çalışmalara başladı.

Blockchain teknolojileri konusunda Türkiye’nin öncü şirketlerinden Bodrum merkezli Bitci Teknoloji iş birliği ve blokchain uygulamaları alanında öncü kuruluşlardan ErkinŞahinöz Akademi’nin destekleriyle geliştirilen proje kapsamında üretilecek tokenların isminin ‘ESES Token’ olacağı açıklandı. Anlaşmayla ilgili resmi imzalar atılırken, ilk ESES Token satışlarının da önümüzdeki haftalarda başlaması bekleniyor.
260 Milyon Token Üretilecek
Proje, Türkiye’nin borsa ve ödeme platformuna entegre ilk yerli Blockchain’i olan Bitci Chain üzerinde çalışacak. Bitci Chain ağı üzerinde toplam 260 milyon adet ESES Token üretilecek. Bu token’lar farklı fazlar halinde, projeye özel geliştirilecek aplikasyon ve Bitci.com üzerinden satışa sunulacak; söz konusu tokenların satışı Eskişehirspor için çok önemli bir finansal gelir sağlayacak.  

Taraftarlara Ne Fayda Sağlayacak?
ESES Token’a sahip olan bir taraftar ise, bu ürünleri oluşturulacak özel mobil aplikasyonda kendisine özel sunulacak kampanyalar için kullanabilecek; bu tokenlar sayesinde anketlerde oy verip kulübün belli konulardaki kararlarında söz sahibi olabilecek ya da sporcularla özel etkinliklere katılabilecek. Tüm bunların dışında, Bitci Teknoloji’nin sunduğu borsaya ve ödeme platformuna bağlı Blockchain ağı sayesinde, söz konusu token’lar Bitci.com üzerinde aynı bir hisse senedi gibi günlük işlem görecek.

   

Bu haber 4340kez okundu.
0 kişi sitede, kişi de Facebook'ta yorumladı

  Yorumunuzu eklemek için tıklayınız 


  FACEBOOK YORUMLARI

  SİTE YORUMLARI

Henüz yorum yapılamış. İlk yorumu sen yap!

 Yorum ekle 

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu

 BİLGİ YARIŞMASI

  1-  Zafer_Eses26  10360
  2-  Bluesky  7636
  3-  EsTanerkale  4070
  4-  Es Es Kayra 26  3083
  5-  gökhan davran  1592
  6-  Burakcam26es  1015
  7-  Ugur26  955
  8-  hanebal26  735
  9-  Born to be Ultra  682
  10-  GürayYeldaarda26  670
 
Sende yarışmaya katıl!  
reklam
 

 DİĞER HABERLER

Merakla beklenen Eses Token'da detaylar belli oldu

 

Merakla beklenen Eses Token'da detaylar belli oldu

 

Seçsev eleştirilere yanıt verdi!

 

Seçsev eleştirilere yanıt verdi!

 

Avusturya'da kurulan hayal gerçek oldu!

 

Avusturya'da kurulan hayal gerçek oldu!

 

Es Es'te 4,5 yıllık imza

 

Es Es'te 4,5 yıllık imza

 

Eskişehirspor'a fidan desteği

 

Eskişehirspor'a fidan desteği

 
 
 
 

 


İletişim

Künye
Reklam

Eskişehirspor   |    Amatör Spor   |   Diğer Sporlar   |   Fikstür&Puandurumu

 

Copyright © 2012-19 Spor26.com

Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan haberler izinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. Spor26.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Spor26.com'da yer alan haberler ve maç tahminleri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haber ve tahminlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.