Üst Manşet Geri Üst Manşet İleri
    Sissoko ülkesine döndü
    Adanaspor maçı Ceylan'ın
    İşte kritik maçların tarihleri
    Ünlü'nün kongre talebi oldu mu?

Buradasın: SPOR26.com » Eskişehirspor Haberleri » İşte Erdoğan'ın ayrılık nedeni
 
İşte Erdoğan'ın ayrılık nedeni
Eskişehirspor’da şok bir ayrılık yaşandı. Sportif Direktör İzzet Erdoğan Balıkesir maçı öncesi eşyalarını toplayarak tesislerden ayrıldı.
 

 Tarih 23.8.2016 - 17:21:20

Haber kaynağı: Eskisehir.net


İşte Erdoğan'ın ayrılık nedeni

Haber etiketleri: 

Eskişehirspor | İşte Erdoğan'ın ayrılık nedeni


Eskişehirspor’da şok bir ayrılık yaşandı. Sportif Direktör İzzet Erdoğan Balıkesir maçı öncesi eşyalarını toplayarak tesislerden ayrıldı. Bu haberi o dakikalarda öğrenmiş olsakta, camiadaki birlik beraberliğin bozulmaması ve takımın olumsuz yönde etkilenmemesi için duyurmamıştık. Daha sonra maçın bitimi ile bir çok alanda ve sayfalarda istifa ile ilgili olarak değişik iddialar ortaya atıldı. İzzet Erdoğan’ın gidişindeki asıl perde arkasındaki gerçekler ise şu şekilde oluştu;
Malum soyadından dolayı burada olduğu yönünde bir çok dedikodu eşliğinde Eskişehirspor’da iş başı yaptığı iddia edilen İzzet Erdoğan, geçmişte Antalyaspor’dan ayrılış hikayesinde de bir çok problemli ve sıkıntılı yıpranma sürecini içinde barındırsa da burada geçirdiği süreçteki o olumsuzlukları işin gerçeği burada kimse görmedi. Çünkü olumsuz bir tavrı olmadı diye biliyoruz. Ama ayrılığın nedeni Teknik Direktör Alpay Özalan ve birkaç yönetici ile yaşadığı sorunlardı. Alpay hocanın fazla işine karıştırmadığı ve İzzet Erdoğan’ın söylediklerini fazlaca dikkate almadığı ifade ediliyordu.

Bunun yanı sıra bazı yöneticilerin kendisine karşı takındığı tavır hoşuna gitmiyordu deniliyor. Ve Balıkesir maçı öncesi sert tartışmalar ve kavgalar yaşanınca istifa kararı aldı. Peki Başkan Halil Ünal neden bu duruma sessiz kaldı sorusu ise hemen gündeme geldi. Halil Başkan, Sportif Direktör İzzet Erdoğan’ın geldiği günden buyana beklentilerin uzağında olduğunu fark etti. Ancak kendisine ise hiç bunu belli etmemeye çalışarak sürekli uyardı. Saygısını ise bozmadı. Yaşanan gelişmelerden oda rahatsızdı. Ve iplerin koptuğu anda sessiz kalarak işin içine hiç girmemeyi ve sessiz sedasız krizin son bulmasını istedi. Kimsede bu ayrılığı duymadı. Gidişi ise takım içinde haberlerin yayılmasının ardından futbolcular tarafından da yadırganmadı ve beklenen o kriz infialini yaratmadı. İşte İzzet Erdoğan’ın Eskişehirspor’dan ayrılışının ardındaki asıl neden olan Alpay Özalan ve bazı yöneticilerle yaşadığı o perde arkasındaki tartışma nedeni böyleydi. Bakalım sözlü olarak gemileri yakan İzzet Erdoğan resmi olarak istifa edecek mi, yoksa farklı gelişmeler mi yaşanacak?

   

Bu haber 6197kez okundu.
0 kişi sitede,  kişi de Facebook'ta yorumladı

  Yorumunuzu eklemek için tıklayınız 

  FACEBOOK YORUMLARI

  SİTE YORUMLARI

Henüz hiçbir yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

 Yorum ekle 

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu

 ÖDÜLLÜ BİLGİ YARIŞMASI

  1-  Bluesky  7636
  2-  EsTanerkale  4070
  3-  Es Es Kayra 26  3083
 
Sende yarışmaya katıl!  
reklam
 

 DİĞER HABERLER

Adana'da çirkin hareketler

 

Adana'da çirkin hareketler

 

Adanaspor 2-0 Eskişehirspor

 

Adanaspor 2-0 Eskişehirspor

 

Oynayamayanlar ayrılıyor

 

Oynayamayanlar ayrılıyor

 

Es Es'te Hatipoğlu sesleri

 

Es Es'te Hatipoğlu sesleri

 

Sissoko ülkesine döndü

 

Sissoko ülkesine döndü

 
 
 
 

 


İletişim

Künye
Reklam

Eskişehirspor   |    Amatör Spor   |   Diğer Sporlar   |   Fikstür&Puandurumu

 

Copyright © 2012-19 Spor26.com

Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan haberler izinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. Spor26.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Spor26.com'da yer alan haberler ve maç tahminleri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haber ve tahminlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.