Üst Manşet Geri Üst Manşet İleri
    Bruno için yeni talip
    Eskişehirspor'a büyük sürpriz
    Es Es'ten sonra kulübeye çakıldı
    O isimler takımda kalacak

Buradasın: SPOR26.com » Eskişehirspor Haberleri » Eses'e hissedar olmam, gider altın alırım!
 
Eses'e hissedar olmam, gider altın alırım!
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal’ın ‘Eğer Büyükerşen hocamın kafasındaki şuysa yapalım; Anonim şirketi kurun Büyükşehir Belediyesi’de hisse alsın ortak olsun. Yoksa siz derneği kurun ben paralı bir adam bulurum düşüncesi mi var’ sözüne yanıt verdi.
 
 Bu haberi paylaş

 Tarih 19.6.2017 - 16:27:44

Haber kaynağı: Yenigün / Gökhan Koçal


Eses'e hissedar olmam, gider altın alırım!

Haber etiketleri: 

Eskişehirspor | Eses'e hissedar olmam, gider altın alırım!


Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal’ın ‘Eğer Büyükerşen hocamın kafasındaki şuysa yapalım; Anonim şirketi kurun Büyükşehir Belediyesi’de hisse alsın ortak olsun. Yoksa siz derneği kurun ben paralı bir adam bulurum düşüncesi mi var’ sözüne yanıt verdi. Başkan Büyükerşen, “Ben hissedar olsam, tasarrufumu değerlendirmek istesem buraya yatırmam da başka bir yere yatırırım ya da altın alırım” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen bugün gerçekleştirdiği basın toplantısında Eskişehirspor hakkında kendisine yöneltilen soruya yanıt verdi. Büyükerşen,  “Ben yıllardan beri söylüyorum. Akademi başkanlığı dönemimde söyledim. Rektörlüğüm döneminde söyledim. Büyükşehir Belediye başkanlığı süresince söyledim. Eskişehirspor’da güç birliği olmaz. Yapı bozuk. Dernekle bu iş olmaz. Dernek sistemiyle futbol kulübü yönetilmez. Çünkü rakipleriniz dernek değil. Rakipleriniz anonim şirket, milyon dolarlık kulüpler. Burada rekabet mümkün mü?” dedi.

Halil Ünal’ın ‘Eğer Büyükerşen hocamın kafasındaki şuysa yapalım; Anonim şirketi kurun Büyükşehir Belediyesi’de hisse alsın ortak olsun. Yoksa siz derneği kurun ben paralı bir adam bulurum düşüncesi mi var’ sözüne de yanıt veren Büyükerşen şunları söyledi:

“Halil Ünal, bana da cevap vermiş galiba. Kendisi hissedar olup, belediyeyi de hissedar yapacaksa anonim şirket o zaman olabilir. Kardeşim ben hissedar olamam. Ben hissedar olsam, tasarrufumu değerlendirmek istesem buraya yatırmam da başka bir yere yatırırım ya da altın alırım. Yani diyeceğim olmaz. Aşkla meşkle olmaz. Taraftarı da böyle avutuyorlar. Profesyonel futbol para işi, ticaret işi olmuş. Çok büyük paralar dönüyor. Nobel ödülü almış bilim adamları bile almıyor o paraları. Ama bir gün paralarını almadılar mı oynamıyorlar. Oynayacak olan onlar, gol atacak, şampiyon olacak onlar.”

   

Bu haber 4813kez okundu.
0 kişi sitede,  kişi de Facebook'ta yorumladı

  Yorumunuzu eklemek için tıklayınız 

  FACEBOOK YORUMLARI

  SİTE YORUMLARI

Henüz hiçbir yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

 Yorum ekle 

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
reklam
 

 DİĞER HABERLER

Bruno için yeni talip

 

Bruno için yeni talip

 

''Yırtılacaksa yırtılsın''

 

''Yırtılacaksa yırtılsın''

 

Ve korkulan oldu!

 

Ve korkulan oldu!

 

Eskişehirspor'a büyük sürpriz

 

Eskişehirspor'a büyük sürpriz

 

Kulüp personeli maaşa hasret

 

Kulüp personeli maaşa hasret

 
 
 
 

 


İletişim

Künye
Reklam

Eskişehirspor   |    Amatör Spor   |   Diğer Sporlar   |   Fikstür&Puandurumu

 

Copyright © 2012-17 Spor26.com

Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan haberler izinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. Spor26.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Spor26.com'da yer alan haberler ve maç tahminleri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haber ve tahminlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.