Üst Manşet Geri Üst Manşet İleri
    Rusya'da tribünler cıvıl cıvıl
    Eskişehirspor'dan şiddete tepki
    Buğrahan için resmi açıklama
    “Her şeyime haciz geldi”

Buradasın: SPOR26.com » Eskişehirspor Haberleri » Esstore kapanıyor mu?
 
Esstore kapanıyor mu?
Esstore’dan yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi “Eskişehirspor adının ve onun bir markası olan Esstore’un günlük kısır tartışmalara ve siyasi çekişmelere malzeme olduğunu üzülerek görmekteyiz. Amacı Eskişehirspor’a kaynak yaratmak olan Esstore üzerinden siyasi gündem yaratma çabalarına Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un da katıldığını ifade etmek zorundayız”
 
 Bu haberi paylaş

 Tarih 5.11.2017 - 23:39:47

Haber kaynağı: 2Eylül


Esstore kapanıyor mu?

Haber etiketleri: 

Eskişehirspor | Esstore kapanıyor mu?


Esstore’dan yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Eskişehirspor’un yeni yönetimi bayrağı devraldığı günden bu yana, Esstore’u kulü- bümüze devretmek için görüşmeler yaptığımızı bütün Eskişehir kamuoyu bilmektedir. Ancak bu konuda herhangi bir adım atılmamıştır ve atılacak gibi de görülmemektedir”

TALEP EDİLDİ AMA 
“Esstore şimdiye kadar gerekli tüm fedakarlık ve adımlarda bulunmuştur. Esstore’un devredilmesi için gerekli şartların kulüp tarafından belirlenme- si talep edilmiştir. Ancak kulübümüz Esstore’un şirketimizde kalmasını gerekli görmüştür”

FESiHE HAZIRIZ
“Buna karşın Eskişehirspor’un küçük ve çirkin siyasi çıkarlar nedeniyle yaralanmaması için hiçbir bedel olmaksızın sözleşmemizin fesih edilmesine, haklarımızı karşılıksız devretmeye hazır olduğumuzu belirtmek isteriz…”

AMAÇ ES-ES’E HİZMET ETMEK
“Eskişehirspor’a hizmet etmekten başka bir amacı olmayan Esstore yönetimi olarak, kulübümüze daha çok kaynak yaratacak herhangi bir kişi ya da kuruma, Esstore’u devretmeye hazırız. Öteden beri yaptığımız bu çağrımızı yineleme ihtiyacı duyuyor, sadece gündem yaratmaya çalışanları değil, Eskişehir’in tüm saygın işadamlarını Esstore’u devralmaya çağırıyoruz”

   

Bu haber 4154kez okundu.
0 kişi sitede,  kişi de Facebook'ta yorumladı

  Yorumunuzu eklemek için tıklayınız 

  FACEBOOK YORUMLARI

  SİTE YORUMLARI

Henüz hiçbir yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

 Yorum ekle 

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
reklam
 

 DİĞER HABERLER

İşte Eses’in transfer adayları

 

İşte Eses’in transfer adayları

 

Amaç puan sildirmemek

 

Amaç puan sildirmemek

 

Eskişehirspor'dan şiddete tepki

 

Eskişehirspor'dan şiddete tepki

 

İlk hedef teknik adam

 

İlk hedef teknik adam

 

Android uygulamamız yayında!

 

Android uygulamamız yayında!

 
 
 
 

 


İletişim

Künye
Reklam

Eskişehirspor   |    Amatör Spor   |   Diğer Sporlar   |   Fikstür&Puandurumu

 

Copyright © 2012-17 Spor26.com

Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan haberler izinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. Spor26.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Spor26.com'da yer alan haberler ve maç tahminleri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haber ve tahminlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.