Üst Manşet Geri Üst Manşet İleri
    Mutfak masraflarına taraftar el attı
    Durumu maç saati belli olacak
    Ağları havalandırmak için can atıyor
    Murat Diri siyasilere seslendi

Buradasın: SPOR26.com » Eskişehirspor Haberleri » Kaç liralık fatura kesti?
 
Kaç liralık fatura kesti?
Tepebaşı Belediyesi CHP’li Meclis Üyesi ve Eskişehirspor eski Yönetim Kurulu Üyesi Mete Yılmaz, kendisi ile ilgili olarak bazı yayın organlarında çıkan iddialarla ilgili olarak açıklamalarda bulundu.
 

 Tarih 4.12.2017 - 22:59:12

Haber kaynağı: SPOR26


Kaç liralık fatura kesti?

Haber etiketleri: 

Eskişehirspor | Kaç liralık fatura kesti?


Tepebaşı Belediyesi CHP’li Meclis Üyesi ve Eskişehirspor eski Yönetim Kurulu Üyesi Mete Yılmaz, kendisi ile ilgili olarak bazı yayın organlarında çıkan iddialarla ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Kendisine yargısız infaz yapıldığını savunan Yılmaz, Eskişehirspor’a kestiği iddia edilen faturalarla ilgili olarak da açıklamalarda bulundu.

Mete Yılmaz’ın açıklaması özetle şöyle:

 

“Bildiğiniz gibi, Sinan Özeçoğlu ve Yönetiminin bırakma kararı almasının ardından, 22 Kasım ve 29 Kasım tarihlerinde Eskişehirspor’umuzun Olağanüstü Genel Kurulu yapıldı ve Sinan Özeçoğlu’nun aday olmayacağını söylemesi ve başka başkan adayının çıkmaması nedeni ile, daha sağlıklı istişare edilmesi ve Eskişehirspor’un geleceğinin şekillenmesi için kongreye bir haftalığına ara verildi. Akabinde, aynı zamanda Eskişehirspor’un Yönetim Kurulu’nda 2. Başkan olarak da görev yapan Özgür Fethi Demirtaş’ın gazetelerinde ve gazetelerinin internet sayfalarında, hakkımda karalayıcı, küçük düşürücü ve gerçekleri saptıran haberler yayınlanmaya başladı. ‘Kaç Liralık Fatura Kesti?’ başlığı ile yayınlanan bu haberlerde, tarafıma karşı hakaret ve iftira noktasına gelen ve tarafsız, etik habercilik ilkelerini aşan ithamlarda bulunulmuştur.  Haberin ilk cümlesinde, ‘Pek de vasfı olmayan’ şeklinde, Eskişehir’in kanaat önderlerinin yanındaki duruşum ve hem Belediye, hem de Eskişehirspor Kulübü için yaptıklarım ve emeklerim boşa sayılmış ve düşmanca bir yaklaşımla hesap sorulmaya kalkışılmıştır ve sanki bu haberleri yapan yayın kuruluşlarının sahibi halihazırda yönetimde değilmiş de, tarafsız basın anlayışı ile sorular sorduğunu ve Özgür Demirtaş’ın da çok iyi bildiği ve gördüğü raporda yazılanları bilmesine rağmen, rapor açıklandığında herkes öğrenecek gibi, komik ve karalama ve hedef gösterme kastı içeren davranışlar içine girilmiştir. Zaten haberin sonrasında gelen, Şeref Tribününde dayak yediği iddia edilmişti paragrafı da, mevcut haberle ilgisi olmayan ve sadece karalama ve iftira amacı güden taraflı haberin gerçek amacını gözler önüne sermiştir. Bu taraflı ve yalan haberlere ilişkin tarafımca savcılığa ve adli merciilere başvurulmuş olup, yüce yargıda aklanacağıma ve bir insanın aile hayatıyla, şerefiyle ve kariyeri ile oynayan bu anlayışın gerekli cezayı alacağına olan inancım tamdır.

Bu art niyet içeren habere karşı, öncelikli olarak şunu belirtmek isterim; Eskişehirspor’a gücümün yettiği kadar, her zaman yardım ettiğim doğrudur. Eskişehirspor’a muhtelif yönetimler döneminde Bilet kestiğim de doğrudur. Nedeni ise ben turizm firma sahibiyim ve Eskişehirspor’a 2 ve 3 ay  vadeli bilet  ve otel  hiçbir firma kesmez iken benim sahibi olduğum acenta kesmiştir. Bazen 4 ya da 5 ayı gecen vadeler dahi olmuştu. Trajikomik bir şekilde rapor açıklanınca dudak uçuklatacak rakamları ben de merakla bekliyorum ki buna ilişkin gerek raporu açıklayanlara, gerekse hazırlayanlara karşı yasal yollara başvurabileyim. Bahsedilen bu raporda medya patronu ile ilgili hiçbir şey yok mu bunu buradan sormak istiyorum.”

   

Bu haber 4720kez okundu.
0 kişi sitede,  kişi de Facebook'ta yorumladı

  Yorumunuzu eklemek için tıklayınız 

  FACEBOOK YORUMLARI

  SİTE YORUMLARI

Henüz hiçbir yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

 Yorum ekle 

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu

 ÖDÜLLÜ BİLGİ YARIŞMASI

  1-  Bluesky  7636
  2-  EsTanerkale  4070
  3-  Es Es Kayra 26  3083
 
Sende yarışmaya katıl!  
reklam
 

 DİĞER HABERLER

Kritik maçta son durum

 

Kritik maçta son durum

 

Sağlam'dan örnek davranış

 

Sağlam'dan örnek davranış

 

Mutfak masraflarına taraftar el attı

 

Mutfak masraflarına taraftar el attı

 

Durumu maç saati belli olacak

 

Durumu maç saati belli olacak

 

Çapa oyuncularına güveniyor

 

Çapa oyuncularına güveniyor

 
 
 
 

 


İletişim

Künye
Reklam

Eskişehirspor   |    Amatör Spor   |   Diğer Sporlar   |   Fikstür&Puandurumu

 

Copyright © 2012-19 Spor26.com

Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan haberler izinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. Spor26.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Spor26.com'da yer alan haberler ve maç tahminleri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haber ve tahminlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.