Anasayfa

Eskişehirspor

Eskişehir Basket

Amatör Sporlar

Diğer Sporlar

Bize Ulaşın

Bilgi Yarışması

Üye Girişi

Üye Ol


Flaş ayrılıkla ilgili şok iddialar

Eskişehirspor'daki sportif direktörlük görevinden istifa ettiği öğrenilen İzzet Erdoğan'ın ayrılığıyla ilgili yeni gelişmeler ortaya çıkıyor.

Haber kaynağı: Spor26.com | 23.8.2016 - 20:19:17

SPOR26 ÖZEL - Eskişehirspor'daki görevinden istifa eden İzzet Erdoğan'ın ayrılığının ardından çarpıcı gerçekler ortaya çıkmaya başladı. Teknik direktör Alpay Özalan'la büyük fikir ayrılıkları yaşayan Erdoğan'a, Başkan Halil Ünal'ın da son dönemlerde sıcak bakmadığı iddia edildi.


Teknik direktör Alpay Özalan'ın, Erdoğan'ı takım otobüsünde istemediği ve kulüp içinde bazı futbolcuların İzzet Erdoğan'ın ayrılığının ardından rahatsızlık duyduğu gelen haberler arasında. Özalan'ın teknik direktörlük için Pro Lisans'a sahip olmaması ve Erdoğan'ın bu konudaki uyarılarını dikkate almaması da ikili arasındaki ilişkilerin iyice gerilmesine sebep oldu. Takımın yeni sezonda giyeceği formaların tedarikçi firması konusunda da anlaşmazlıklar yaşayan ikili, Adalar'daki sezon açılışında yan yana gelmekten kaçınmıştı.

Erdoğan'ın cumartesi akşamı istifa kararını aldığını ve yakın çevresine, "Ben bu takımın Sportif Direktörüyüm, vasıfsız bir eleman" değil dediği ve Balıkesir maçından önce bazı yöneticilerle de sorunlar yaşandığı iddia edildi. Başkan Halil Ünal'ın yaşanan bu süreçteki sessizliği ise kafalarda soru işaretleri oluşturdu.


Grup içi reklam

Yorum Ekle - Oku


Benzer Haberler